Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

Органічна бавовна Wick 'N' Vape Cotton Bacon Prime (Original)

Wick 'N' Vape
250,00
грн.
Cotton Bacon Prime - спеціалізована вата для електронних сигарет, адаптована для роботи випарної системи. Вата відрізняється від інших бавовняних матеріалів тим, що виконана з суміші двох сортів спеціально очищеної бавовни і позбавлена канцерогенів і домішок, якими володіє звичайна косметична і медична бавовна. Волокно має високі поглинаючі властивості і здатне витримувати постійні термічні навантаження, не виявляючи жодних токсичних властивостей.

Основні характеристики:
  • Екологічно чистий
  • Вбирає рідини на 33% ефективніше
  • Простіше обробляється на дрібні частини
  • Ідеально підходить для сквонків

Придбати Органічну бавовну Wick 'N' Vape Cotton Bacon Prime (Original) можна в таких містах як: Одеса, Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов'янськ, Бровари та в будь-якому іншому місті з відділеннями Нової Пошти. Відправлення здійснюється як за передоплатою так і післяплатою, докладніше ви можете ознайомитися в розділі доставка та оплата.

Вейп шоп Time2Vape здійснює доставку через: Нову Пошту та кур'єром по Одесі, також можливий самовивіз із магазину м.Одеса, вул.Єлісаветинська, 4.

Тип: Вата

Країна: США