Click to order
Total: 
Close
Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

Політика конфіденційності

Ваша конфіденційність важлива для нас!

Особиста інформація, вказана Вами на сайті time2vape.od.ua при замовленні товару, використовується компанією «Time2Vape ®» виключно у Ваших інтересах, тобто для того, щоб ми могли враховувати Ваші потреби при наданні послуг. Така інформація не передається та не надається третім особам. Лише частина цієї інформації може бути відображена в окремих випадках, передбачених «Злагодою з розсилкою».

ЯКІ ДАНІ НЕОБХІДНІ:

У момент замовлення товару необхідно вказати у реєстраційній формі Ваше Ім'я, Прізвище, E-mail, номер телефону.

МЕТА, З ЯКОЮ ЦІ ДАНІ НЕОБХІДНІ:

Ваше Ім'я та Прізвище використовується для ідентифікації та відправлення Вашого замовлення на вказану Вами адресу, а також застосовується для особистих звернень до Вас.

E-mail та номер телефону необхідний для зв'язку у разі підтвердження замовлення, оплати, проведення розсилки, новин, корисної інформації та комерційних пропозицій.

Вказані Вами Ім'я, Прізвище, E-mail та номер телефону за жодних умов не передаються третім особам, крім випадків, передбачених законодавством.

ЯК ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ОСОБИСТІ ДАНІ:

На сайті time2vape.od.ua використовуються кукі (Cookies) та дані про відвідувачів сервісу Google Analytics.

Саме за допомогою збору цих даних ми аналізуємо дії відвідувачів та роботу сайту, з метою його оптимізації та покращення функціональних можливостей.

За необхідності в будь-який момент Ви зможете змінити налаштування Вашого браузера з метою блокування всіх файлів cookie або сповіщення про їхнє надсилання.

СПОСОБИ ЗАХИСТУ ОСОБИСТІХ ДАНИХ:

Для захисту Вашої особистої інформації, вказаної на нашому сайті, ми використовуємо різні адміністративні та технічні заходи безпеки.

Кожен співробітник, який працює в нашій компанії, ознайомлений з нормами, інструкціями контролю та сповіщенням про конфіденційність. І, незважаючи на те, що ми намагаємося убезпечити Ваші особисті дані, все ж таки рекомендуємо Вам самим вжити всіх необхідних заходів безпеки під час знаходження в Інтернеті. Наш веб-сайт захищений від несанкціонованого використання зазначеної Вами інформації, однак, ми не можемо дати гарантію, що наші запобіжні заходи попередять незаконний доступ до цієї інформації хакерів інших організацій.

У тому випадку, якщо ця політика конфіденційності буде змінена, Ви зможете про це дізнатися, прочитавши інформацію на даній сторінці, або в особливих випадках на Ваш E-mail буде надіслано листа з повідомленням про зміни.

З будь-яких питань, що виникли у Вас, зв'язуйтесь з адміністратором сайту, написавши йому лист на E-mail: t2vape@bigmir.net