Click to order
Total: 
Телефон
Email
Способи оплати
Коментар
Close
Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

Політика конфіденційності

Ваша конфіденційність важлива для нас!

Особиста інформація, вказана Вами на сайті time2vape.od.ua при замовленні товару, використовується компанією «Time2Vape ®» виключно у Ваших інтересах, тобто для того, щоб ми могли враховувати Ваші потреби при наданні послуг. Така інформація не передається та не надається третім особам. Лише частина цієї інформації може бути відображена в окремих випадках, передбачених «Злагодою з розсилкою».

ЯКІ ДАНІ НЕОБХІДНІ:

У момент замовлення товару необхідно вказати у реєстраційній формі Ваше Ім'я, Прізвище, E-mail, номер телефону.

МЕТА, З ЯКОЮ ЦІ ДАНІ НЕОБХІДНІ:

Ваше Ім'я та Прізвище використовується для ідентифікації та відправлення Вашого замовлення на вказану Вами адресу, а також застосовується для особистих звернень до Вас.

E-mail та номер телефону необхідний для зв'язку у разі підтвердження замовлення, оплати, проведення розсилки, новин, корисної інформації та комерційних пропозицій.

Вказані Вами Ім'я, Прізвище, E-mail та номер телефону за жодних умов не передаються третім особам, крім випадків, передбачених законодавством.

ЯК ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ОСОБИСТІ ДАНІ:

На сайті time2vape.od.ua використовуються кукі (Cookies) та дані про відвідувачів сервісу Google Analytics.

Саме за допомогою збору цих даних ми аналізуємо дії відвідувачів та роботу сайту, з метою його оптимізації та покращення функціональних можливостей.

За необхідності в будь-який момент Ви зможете змінити налаштування Вашого браузера з метою блокування всіх файлів cookie або сповіщення про їхнє надсилання.

СПОСОБИ ЗАХИСТУ ОСОБИСТІХ ДАНИХ:

Для захисту Вашої особистої інформації, вказаної на нашому сайті, ми використовуємо різні адміністративні та технічні заходи безпеки.

Кожен співробітник, який працює в нашій компанії, ознайомлений з нормами, інструкціями контролю та сповіщенням про конфіденційність. І, незважаючи на те, що ми намагаємося убезпечити Ваші особисті дані, все ж таки рекомендуємо Вам самим вжити всіх необхідних заходів безпеки під час знаходження в Інтернеті. Наш веб-сайт захищений від несанкціонованого використання зазначеної Вами інформації, однак, ми не можемо дати гарантію, що наші запобіжні заходи попередять незаконний доступ до цієї інформації хакерів інших організацій.

У тому випадку, якщо ця політика конфіденційності буде змінена, Ви зможете про це дізнатися, прочитавши інформацію на даній сторінці, або в особливих випадках на Ваш E-mail буде надіслано листа з повідомленням про зміни.

З будь-яких питань, що виникли у Вас, зв'язуйтесь з адміністратором сайту, написавши йому лист на E-mail: t2vape@bigmir.net