Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

Спіралі для електронних сигарет Fused Clapton Coil

Time2Vape
20,00
грн.
Fused Clapton Coil - одна з найпопулярніших намоток у світі вейпінгу. Має велику популярність у просунутих парильників. Перевага Fused Clapton полягає у здатності утримувати велику кількість рідини, що у свою чергу дає значно більше пари. Fused Clapton - це два паралельні дроти кантала, обвиті максимальною щільністю тонким дротом ніхрому. Дана намотування відмінно підійде для ваших дріпок.

Матеріал:
- Для внутрішніх жил: Kanthal A1 – 0.3mm.
- Для внутрішніх жил: Ніхром Х20Н80 – 0.4mm.
- Для внутрішніх жил: SS316L – 0.3mm.
- Для обмотки: Ніхром Х20Н80 – 0.1mm.

Діаметр оправи та опір:
- Kanthal A1 0.3mm: Ø 2.5mm. - Ω ~0.67ohm. / Ø 3мм. - Ω ~0.78ohm.
- Ніхром Х20Н80 0.4мм: Ø 2.5мм. - Ω ~0.28ohm. / Ø 3мм. - Ω ~0.33ohm.
- SS316L 0.3mm: Ø 2.5mm. - Ω ~0.34ohm. / Ø 3мм. - Ω ~0.40ohm.
Ω опір вказаний за одну спіраль.
Кількість витків: 6 шт.

Ціна за: 1 шт.

Мотаємо на замовлення! На Ваш розсуд - матеріал, кількість витків та діаметр оправи.

Придбати Спіралі для електронних сигарет Fused Clapton Coil можна в таких містах як: Одеса, Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов'янськ, Бровари та в будь-якому іншому місті з відділеннями Нової Пошти. Відправлення здійснюється як за передоплатою так і післяплатою, докладніше ви можете ознайомитися в розділі доставка та оплата.

Вейп шоп Time2Vape здійснює доставку через: Нову Пошту та кур'єром по Одесі, також можливий самовивіз із магазину м.Одеса, вул.Єлісаветинська, 4.

Країна: Україна

Тип: Спіралі