Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

Спіралі для електронних сигарет Fused Clapton MTL Coil

Time2Vape
20,00
грн.
Fused Clapton Coil - одна з найпопулярніших намоток у світі вейпінгу. Має велику популярність у просунутих парильників. Перевага Fused Clapton полягає у здатності утримувати велику кількість рідини, що у свою чергу дає значно більше смаку. Fused Clapton - це два паралельні дроти кантала, обвиті максимальною щільністю тонким дротом ніхрому. Дана намотування відмінно підійде для ваших MTL пристроїв.

Матеріал:
- Для внутрішніх жил: Kanthal A1 – 0.25mm.
- Для внутрішніх жил: Ніхром Х20Н80 – 0.2mm.
- Для обмотки: Ніхром Х20Н80 – 0.1mm.

Діаметр оправи та опір:
- Kanthal A1 0.25mm: Ø 2.5mm. - Ω ~0.78ohm. / Ø 3мм. - Ω ~0.91ohm.
- Ніхром Х20Н80 0.2мм: Ø 2.5мм. - Ω ~0.89ohm. / Ø 3мм. - Ω ~1.04ohm.
Ω опір вказаний за одну спіраль.
Кількість витків: 5 шт.

Ціна за: 1 шт.

Мотаємо на замовлення! На Ваш розсуд - матеріал, кількість витків та діаметр оправи.

Придбати Спіралі для електронних сигарет Fused Clapton MTL Coil можна в таких містах як: Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов'янськ, Бровари та в будь-якому іншому місті з відділеннями Нової Пошти. Відправлення здійснюється як за передоплатою так і післяплатою, докладніше ви можете ознайомитися в розділі доставка та оплата.

Вейп шоп Time2Vape здійснює доставку через: Нову Пошту та кур'єром по Одесі, також можливий самовивіз із магазину м.Одеса, вул.Єлисаветинська, 4.

Країна: Україна

Тип: Спіралі

Click to order
Total: