Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

Ароматизатор FlavourArt Hazelnut 5ml

FlavourArt
55,00
грн.
Ароматизатор FlavourArt Hazelnut (Лісовий горіх)
Горіховий смак – Hazelnut (Hazel Grove) від FlavourArt (Італія). Арома чудово передає смак та аромат лісових горіхів. Цей продукт можна запарювати у сольному вигляді, але ще краще додавати у суміші з іншими ароматизаторами (наприклад, з випічкою, з кавовими смаками тощо). Рекомендується використовувати Hazelnut FA у концентрації 2%.

Придбати Ароматизатор FlavourArt Hazelnut 5ml можна в таких містах як: Одеса, Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов'янськ, Бровари та в будь-якому іншому місті з відділеннями Нової Пошти. Відправлення здійснюється як за передоплатою так і післяплатою, докладніше ви можете ознайомитися в розділі доставка та оплата.

Вейп шоп Time2Vape здійснює доставку через: Нову Пошту та кур'єром по Одесі, також можливий самовивіз із магазину м.Одеса, вул.Єлісаветинська, 4.

Смак: Десерт

Країна: Італія