Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

Ароматизатор FlavourArt Grape White 5ml

FlavourArt
55,00
грн.
Ароматизатор FlavourArt Grape White (Білий виноград)
У нашій країні цей виноград прийнято називати зеленим, проте в Італії та інших країнах його називають білим. White Grape від FlavourArt – вдала спроба зімітувати натуральний виноградний смак та аромат. Він, як і належить, містить легку кислинку, може використовуватися у сольному вигляді та у сумішах. Рекомендована концентрація 2-3%.

Придбати Ароматизатор FlavourArt Grape White 5ml можна в таких містах як: Одеса, Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов'янськ, Бровари та в будь-якому іншому місті з відділеннями Нової Пошти. Відправлення здійснюється як за передоплатою так і післяплатою, докладніше ви можете ознайомитися в розділі доставка та оплата.

Вейп шоп Time2Vape здійснює доставку через: Нову Пошту та кур'єром по Одесі, також можливий самовивіз із магазину м.Одеса, вул.Єлісаветинська, 4.

Смак: Фрукти

Країна: Італія