Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

POD система Suorin Air Pro Pod Kit (Original)

Suorin
900,00
грн.
Suorin Air Pro 930 мАч є еволюційним розвитком ідеї підсистеми карткового форм-фактора, що принесла заслужену популярність бренду Suorin. Лицьова проекція, корпуси з цинкового сплаву, на вигляд і формі не відрізняється від родоначальника лінійки, легендарного Suorin Air. Повної подібності заважають розміри, висота 96 мм, а ширина 45 мм. Додатковим фактором зручності утримання в руці є продумана кривизна поверхні, яка добре видима при погляді з бічного ракурсу.

Збільшення габаритів не дозволяє віднести пристрій до мініатюрних pod систем, зате батарея порадує солідною ємністю 930 мАг. Такого заряду достатньо для паріння протягом цілого дня, а то й більше, залежно від умов використання. Для перезарядки pod системи Suorin Air Pro передбачено як порт microUSB на ребре, так і магнітний роз'єм в торці pod системи. На протилежній вузькій грані розташована витягнута кнопка Fire, яка виступає альтернативою автоматичної активації, що також входить до списку наявних функцій. У ній знаходиться світлодіодний індикатор, що повідомляє про зміну світла про поточний статус акумулятора. Плата працює на постійній потужності 18 Ватт, а захист попереджає про розрив ланцюга, коротке замикання, знижену напругу, перезаряд, а також обмежує сеанс вдиху 5-ма секундами.

Картридж із тонованого пластику вміщує 4,9 мл рідини, а поповнюється вона через отвір на денці, закритий силіконовою заглушкою. Опір випарника, що не витягується, становить 1,0 Ом, а гарантований термін роботи без втрати якості, за запевненнями виробника, не менше 6 заправок або 30 мл. Фіксація резервуару у посадковому гнізді здійснюється за допомогою магнітів. Регулювання зусилля затягування відсутнє.

Характеристики Suorin Air Pro 930 мАч:
Розмір: 96 мм х 45 мм х 12.7 мм;
Ємність батареї: 930 мАг;
Ємність картриджа: 4,9 мл;
Опір: 1,0 Ом;
Потужність: 18 Вт.

Комплектація:
1 x Suorin Air Pro з батареєю на 930 мАг;
1 x картридж 1,0 Ом 4,9 мл;
1 x USB-кабель;
1 x Інструкція.

Придбати POD систему Suorin Air Pro Pod Kit (Original) можна в таких містах як: Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов'янськ, Бровари та в будь-якому іншому місті з відділеннями Нової Пошти. Відправлення здійснюється як за передоплатою так і післяплатою, докладніше ви можете ознайомитися в розділі доставка та оплата.

Вейп шоп Time2Vape здійснює доставку через: Нову Пошту та кур'єром по Одесі, також можливий самовивіз із магазину м.Одеса, вул.Єлисаветинська, 4.

Тип: POD системи

Країна: Китай

Click to order
Total: