Close
Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

Стартовий набір Voopoo Drag 2 Refresh Edition Kit (Original)

Voopoo
1400,00
грн.
Voopoo Drag 2 Refresh Edition Kit - стартовий набір, що складається з боксу моди Drag 2 177W і атомайзера PNP Pod Tank, який є гібридом картриджа і бака. Корпус бокс-моду Drag 2 177W виконаний з цинкового сплаву, він став меншим за першу версію практично за всіма вимірами, крім ширини, але при цьому він позбувся незграбності першої версії. На верхній грані батарейного блоку розташувався пружний конектор, оточений сталевим посадковим майданчиком, який захищає покриття від подряпин.
Drag 2 живиться від двох акумуляторів формату 18650 пара яких розміщується під сталевою кришкою на дуже сильних магнітах. Максимальна потужність, що розвивається платою, становить 177 ватів, проти 157 у першої версії, а зарядка відбувається струмом 2А. Управління здійснює оновлена ​​фірмова плата Gene, яка набула нового режиму FIT. Завдяки цьому Drag 2 самостійно запропонує потужність, коли виявить новий бак.
Також є можливість вибору 3 підрежимів:

Збереження батареї (FIT1)
Підвищений смак (FIT2)
Підвищена продуктивність (FIT3).

Voopoo PnP Pod Tank – нестандартний бакомайзер для електронних сигарет, виконаний у вигляді картриджа для під мода та бази з 510-м конектором, розрахований на використання змінних випарників серії PnP та бази, що обслуговується. Одна з ключових особливостей Voopoo PnP Pod Tank у тому, що він складається з двох основних елементів – безпосередньо картриджа та бази з 510-м конектором. З'єднання цих двох основних конструктивних елементів проводиться за допомогою дуже сильних магнітів, причому утримується дуже щільно та надійно. Використовуватися підтанк може і на стандартних бокс-модах, і на нових пристроях від Voopoo - Drag X і Drag S, в яких він виступає в ролі картриджів. В атомайзері використовуються змінні випарники серії PnP, яких компанія Voopoo випустила на сьогоднішній день більш ніж достатньо.
Для регулювання затягування використовується класичне кільце внизу бази.
Заправка бака проводиться дуже просто - за принципом картриджа для під мода. Резервуар виймається з бази з 510-м конектором, перевертається, відкривається силіконова заглушка і заливається до 4,5 мл рідини для паріння, чого з лишком має вистачити на день, а то і два дні комфортного паріння.

Основні характеристики Voopoo Drag 2 177W TC:
Розміри: 88 х 51 х 26.5 мм;
Матеріал: цинковий метал + resin;
Живлення: 2 х 18650 (у комплект не входять);
Вихідна потужність: 5 – 177 Вт;
Опір, що підтримується: 0.05 - 3.0 Ом (в режимі VW), 0.05 - 1.5 Ом (в режимі TC);
Конектор: 510;
Виробник: Voopoo

Основні характеристики Voopoo PnP Pod Tank:
Матеріал: нержавіюча сталь, пластик;
Посадковий діаметр: 26 мм;
Висота: 50 мм;
Об'єм: 4.5 мл;
Конектор картриджа: магнітний;
Конектор бази: 510;
Випарники, що підтримуються: серії PnP;
Виробник: Voopoo

Комплектація:
1 х Voopoo Drag 2 177W Box Mod
1 х Voopoo PnP Pod Tank
1 х Voopoo PnP-VM5 0.2ohm Coil
1 х Voopoo PnP-VM6 0.15ohm Coil
1 х USB кабель
Інструкція

Придбати Стартовий набір Voopoo Drag 2 Refresh Edition Kit (Original) можна в таких містах як: Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов'янськ, Бровари та в будь-якому іншому місті з відділеннями Нової Пошти. Відправлення здійснюється як за передоплатою так і післяплатою, докладніше ви можете ознайомитися в розділі доставка та оплата.

Вейп шоп Time2Vape здійснює доставку через: Нову Пошту та кур'єром по Одесі, також можливий самовивіз із магазину м.Одеса, вул.Єлисаветинська, 4.

Тип: Стартові набори

Країна: Китай

Click to order
Total: 
Телефон
Email
Способи оплати
Коментар