Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

Основа / база CLOUDY MAX (80/20) 500ml

230,00
грн.
Одна із екстремальних. Підходить для дріпок та атомайзерів з гарною подачею рідини. Переважна більшість гліцерину в основі забезпечує велику кількість пари, але досить слабке розкриття смаку і відсутня ТХ (удар по горлу).

Характеристики:
Співвідношення: 80/20
Гліцерин (VG): 80 % Glaconchemie (Німеччина)
Пропіленгліколь (PG): 20 % INEOS (Німеччина)
Міцність: 0мг, 1мг, 2мг, 3мг, 6мг.

Комплект поставки:
Гліцерин Glaconchemie 400мл.
Пропіленгліколь INEOS 100мл.
Підсилювач міцності "ніко-бустер" 1мг/5мл, 2мг/10мл, 3мг/15мл, 6мг/30мл.
(крім 0мг.)

Увага! База поставляється компонентами окремо у відповідному для вас співвідношенні та міцності, вам потрібно їх змішати самостійно.
Цей товар не є кінцевим продуктом.

Придбати Основа / база для самозамісу CLOUDY MAX (80/20) 500ml можна в таких містах як: Одеса, Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов'янськ, Бровари та в будь-якому іншому місті з відділеннями Нової Пошти. Відправлення здійснюється як за передоплатою так і післяплатою, докладніше ви можете ознайомитися в розділі доставка та оплата.

Вейп шоп Time2Vape здійснює доставку через: Нову Пошту та кур'єром по Одесі, також можливий самовивіз із магазину м.Одеса, вул.Єлісаветинська, 4.