Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

Флакон Gorilla V3 60ml

10,00
грн.
Флакони розроблені та спроектовані спеціально для рідин електронних сигарет. Виконані із безпечного матеріалу ПЕТ. Отвір для заливки рідини дуже широкий, що полегшує її заповнення, а крапельний дозатор з тонким носиком прилягає дуже щільно і виключає протікання. Є захист від першого розкриття та відкриття дітьми для забезпечення безпеки та надійності. Щоб відкрити флакон, необхідно притиснути кришку до флакона та провернути її проти годинникової стрілки.

Флакон призначений для змішування основи з ароматизаторами, настоювання та зберігання, а також для носіння з собою готової рідини (самозаміс).
Складається з трьох частин: посудина флакона, дозатор з гострим носиком і кришка, що загвинчується.

Придбати Флакон Gorilla V3 60ml можна в таких містах як: Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов'янськ, Бровари та в будь-якому іншому місті з відділеннями Нової Пошти. Відправлення здійснюється як за передоплатою так і післяплатою, докладніше ви можете ознайомитися в розділі доставка та оплата.

Вейп шоп Time2Vape здійснює доставку через: Нову Пошту та кур'єром по Одесі, також можливий самовивіз із магазину м.Одеса, вул.Єлисаветинська, 4.

Країна: Китай

Click to order
Total: