Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

Інструмент Coil Jig для намотування спіралей

80,00
грн.
Coil Jig – це найпоширеніший інструмент для намотування спіралей різного діаметра. Він був спеціально створений, щоб замінити вже звичні парильникам цвях і свердло. У своїй роботі coil jig дуже простий, тому що має п'ять секцій для намотування з різними діаметрами, а для зручності використання на ручці вигравірувано їх значення.
Зроблений цей інструмент з нержавіючої сталі та має цілісну конструкцію, за рахунок чого стійкий до поломок та надійний в експлуатації. Більшість парильників вибирають саме Coil Jig, тому що його ціна є мінімальною порівняно з іншими пристроями.

Придбати Інструмент Coil Jig для намотування спіралей можна в таких містах як: Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов'янськ, Бровари та в будь-якому іншому місті з відділеннями Нової Пошти. Відправлення здійснюється як за передоплатою так і післяплатою, докладніше ви можете ознайомитися в розділі доставка та оплата.

Вейп шоп Time2Vape здійснює доставку через: Нову Пошту та кур'єром по Одесі, також можливий самовивіз із магазину м.Одеса, вул.Єлисаветинська, 4.

Тип: Інструменти

Країна: Китай

Click to order