Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

Змінний картридж Suorin Air Pro Cartridge 1.0 ohm (Original)

Suorin
150,00
грн.
Suorin Air Pro 1.0 Ом - це змінний картридж для pod системи Suorin Air Pro 930 мАг. Картридж Suorin Air Pro 1.0 Ом виконаний з тонованого пластику та вміщує 4,9 мл рідини, а поповнюється вона через отвір на денці, закритий силіконовою заглушкою. Опір випарника, що не витягується, становить 1,0 Ом, а гарантований термін роботи без втрати якості, за запевненнями виробника, не менше 6 заправок або 30 мл. Фіксація картриджа у посадковому гнізді здійснюється за допомогою магнітів.

Ціну вказано за 1 шт.

Придбати Змінний картридж Suorin Air Pro Cartridge 1.0 ohm (Original) можна в таких містах як: Одеса, Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов'янськ, Бровари та в будь-якому іншому місті з відділеннями Нової Пошти. Відправлення здійснюється як за передоплатою так і післяплатою, докладніше ви можете ознайомитися в розділі доставка та оплата.

Вейп шоп Time2Vape здійснює доставку через: Нову Пошту та кур'єром по Одесі, також можливий самовивіз із магазину м.Одеса, вул.Єлісаветинська, 4.

Тип: Картриджі

Країна: Китай