Close
Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

Бокс-мод Asmodus Lustro 200W Box Mod (Original)

Asmodus
1600,00
грн.
Lustro 200W - остання розробка asMODus, яка включає кілька інновацій, які змінять світ вейпінгу назавжди. Одним з видатних елементів Lustro є інфрачервоний датчик управління, який дозволяє використовувати футуристичний метод управління руками, який не вимагає використання сенсорного екрана для взаємодії з пристроєм, перетворюючи вашу повсякденність на те, що ви могли побачити у науково-фантастичних фільмах. Просто розмахуючи рукою перед пристроєм можна переміщатися по меню або перемикатися між режимами (функцію можна в будь-який момент відключити).
Lustro також оснащений ліхтариком на нижній частині пристрою, який має два рівні яскравості, інструмент, який виявиться корисним у незліченних ситуаціях.
Працюючи на чіпсеті GX-200-HUT і живлячись від двох Li-Ion акумуляторів 18650 з високим рівнем струму, Lustro здатний виводити максимум 200W і оснащений сенсорним кольоровим екраном, що легко читається. Повний спектр режимів гарантує, що Lustro є максимально універсальним, з режимами управління потужністю (VW), VW Curve, регулювання температури (TC), а також TCR і TFR. У модулі VW є три варіанти: М'який, Середній і Жорсткий, кожен з яких забезпечує різний досвід. Режим Curve – це унікальний режим вейпінгу, в якому використовуються п'ять окремих параметрів потужності та часу, що дозволяють використовувати цикл випалу з індивідуальним налаштуванням. Перед встановлення температури, включені в Lustro для нагрівальних елементів NI200, SS316, SS317, SS304 і Ti.

Основні характеристики:
Розміри: 80.4 х 40.5 х 36 мм;
Матеріал: цинковий сплав;
Живлення: 2 х 18650 (у комплект не входять);
Дисплей: тачскрін, кольоровий, багатофункціональний;
Діапазон потужності (режим варіват): 5 Вт - 200 Вт;
Діапазон потужності (режим TC): 5 Вт – 120 Вт;
Максимальна вихідна напруга: 7,5;
Максимальна струмовіддача: 45 A;
Діапазон регулювання температури: 212° - 572°F / 100° - 300°C;
Діапазон опору: 0.1 - 2.5 Ом (у варіанті піднімає від 0.08 Ом);
Струм зарядки: 1 А
Інфрачервоний датчик;
Ліхтарик;
USB порт: TYPE-C;

Комплектація:
1 х Lustro 200W mod;
1 х USB кабель TYPE-C;
Посібник користувача.

Придбати Бокс-мод Asmodus Lustro 200W Box Mod (Original) можна в таких містах як: Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов'янськ, Бровари та в будь-якому іншому місті з відділеннями Нової Пошти. Відправлення здійснюється як за передоплатою так і післяплатою, докладніше ви можете ознайомитися в розділі доставка та оплата.

Вейп шоп Time2Vape здійснює доставку через: Нову Пошту та кур'єром по Одесі, також можливий самовивіз із магазину м.Одеса, вул.Єлисаветинська, 4.

Країна: США

Click to order
Total: 
Телефон
Email
Способи оплати
Коментар