Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

Бокс-мод Asmodus Minikin V3 200W Box Mod (Original)

Asmodus
2500,00
грн.
Asmodus Minikin V3 200W - це новий потужний боксмод із сімейства Minikin з ергономічним дизайном корпусу та повнокольоровим сенсорним екраном для зручності експлуатації. Форм-фактор корпусу кардинально змінився, профіль залишився трикутним, проте тепер він став асиметричним, плюс до цього на задній бік додані анатомічні виїмки. Серцем пристрою є нова електронна плата GX-200-UTC, як елемент живлення використовується два акумулятори стандарту 18650 (до комплекту не входять), що дозволяють працювати з потужністю від 1 Вт до 200 Вт, регулюючи її з точністю до 0.1 Вт.
Конекторний майданчик виконаний за стандартом 510 з підпружиненим центральним контактом. Minikin 3 підтримує потужність 200 Вт з режимами змінної потужності та більш точним режимом контролю температури. Крім того, він має безліч опцій налаштування та нових інновацій для точного налаштування переваг користувача.
Пристрій підтримує як просту зарядку TYPE-C, так і вдосконалену бездротову зарядку (бездротова база для заряджання продається окремо).
Інтерфейс Minikin V3 майже повністю складається з легко читаного повнокольорового сенсорного дисплея високої чіткості, який забезпечує інтуїтивну взаємодію за допомогою дотиків і перегортань.
З нововведень також можна відзначити вібровідгук та встановлення пароля.
Мод видає короткий імпульс вібрації, коли на екрані відображається попередження про низький заряд батареї, відсутність розпилювача або високий опір на додаток до будь-якого іншого попередження.
Введення пароля необхідне, перш ніж Minikin V3 перейде в режим очікування, що допоможе запобігти несанкціонованому використанню вейпу сторонніми особами або дітьми. Цей пароль можна настроїти за допомогою значка пароля в головному меню.

Характеристики Asmodus Minikin V3 200W:
Матеріал: цинковий сплав;
Плата: GX-200-UTC;
Живлення: 2 х 18650 (у комплект не входять);
Вихідна потужність: 5 – 200 Вт;
Вихідна потужність у режимі ТС: 5 - 120 Вт;
Опір, що підтримується: 0.1 - 3.0 Ом;
Діапазон регулювання температури: 212 – 572 F; 100 – 300 C;
Конектор: 510;
Порт оновлення прошивки та заряджання: USB Type-C;
Дисплей: повнокольоровий сенсорний екран високої чіткості;
Акселерометр;
Виробник: Asmodus

Комплектація:
1 x Asmodus Minikin V3 Box Mod
1 x USB Type-C кабель
Інструкції.

Придбати Бокс-мод Asmodus Minikin V3 200W Box Mod (Original) можна в таких містах як: Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов'янськ, Бровари та в будь-якому іншому місті з відділеннями Нової Пошти. Відправлення здійснюється як за передоплатою так і післяплатою, докладніше ви можете ознайомитися в розділі доставка та оплата.

Вейп шоп Time2Vape здійснює доставку через: Нову Пошту та кур'єром по Одесі, також можливий самовивіз із магазину м.Одеса, вул.Єлисаветинська, 4.

Країна: США

Click to order