Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

Атомайзер Advken Mad Hatter RTA (Original)

Advken
975,00
грн.
Advken Mad Hatter RTA – невеликий атомайзер, розрахований на встановлення однієї спіралі, з нижнім та бічним обдуванням для отримання максимального смаку та навалу. Виглядає новий бак досить строго і лаконічно, без зайвого декору, тому він сподобається багатьом вейперам. Атомайзер розрахований на установку однієї спіралі, яка буде обдуватися одночасно знизу та збоку, завдяки чому смак і навал будуть на висоті, тим більше, що в баку невелика випарна камера. Купити Advken Mad Hatter RTA на даний момент можна у двох кольорах – чорному та сталевому, але це навряд чи когось засмутить, тому що кольори універсальні.
Бак досить скромних розмірів - при висоті 33,6 мм він виконаний в діаметрі 24 мм, тому він відмінно стане практично на будь-який бокс-мод.
В Advken Mad Hatter RTA використовується традиційний пластиковий безоринговий 810-й дріп-тип, який не важко замінити на будь-якій іншій зі своєї колекції. Бак розрахований тільки на один об'єм 2 мл, причому в комплекті є просто запасне скло такого ж об'єму, а це в сучасних реаліях не найкращий варіант, тому що доведеться часто його заправляти.
Не можна сказати, що Advken Mad Hatter RTA використовується оригінальна конструкція бази, але при цьому вона зручна і проста у використанні та обслуговуванні. База є двома масивними стійками, які зміщені до краю деки (подібний конструктив останнім часом дуже популярний) і виконані різною висотою, для горизонтальної установки однієї спіралі. Отвори у стійках великі, тому можна використовувати досить жирні білди. Спіраль встановлюється паралельно підставі деки і фіксується гвинтами під шестигранник. Для укладки вати в деці передбачені досить великі отвори, але таке конструктивне рішення цілком виправдане, так як вейпер може встановити потужну спіраль, а для неї необхідна чимала кількість бавовни. # nbsp; Досить оригінально реалізована система нижнього обдування. Регулювання забору повітря проводиться за допомогою широкого отвору в основі бака, який перекривається відповідним кільцем поворотним з насічками. Повітря на спіраль потрапляє знизу через три довгасті отвори і збоку через десять дрібних отворів, завдяки чому смакопередача і навал будуть на дуже хорошому рівні.

Основні характеристики Advken Mad Hatter RTA:
Матеріал: нержавіюча сталь;
Тип атомайзера: RTA, що обслуговується;
Кількість спіралей: 1;
Об'єм: 2мл;
Діаметр: 24мм;
Висота: 33.6мм з дріпом типом;
Конектор: 510, пін позолочений.

Комплектація:
1 х Mad Hatter RTA
1 х Викрутка
1 х Запасне скло
1 х Ремкомплект
1 х Інструкція

Придбати Атомайзер Advken Mad Hatter RTA (Original) можна в таких містах як: Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов'янськ, Бровари та в будь-якому іншому місті з відділеннями Нової Пошти. Відправлення здійснюється як за передоплатою так і післяплатою, докладніше ви можете ознайомитися в розділі доставка та оплата.

Вейп шоп Time2Vape здійснює доставку через: Нову Пошту та кур'єром по Одесі, також можливий самовивіз із магазину м.Одеса, вул.Єлисаветинська, 4.

Країна: Китай

Click to order