Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

Дріпка THC Tauren RDA (Original)

THC
700,00
грн.
THC Tauren RDA - це продуктивна двоспіральна дріпка, розрахована на хорошу смакопередачу та густу пару. Діаметр Tauren RDA становить 24 мм при висоті 29 мм. Невелика висота атомайзера не випадкова, адже що коротший паропровід, тим насиченіший смак. Купол виконаний з металу міді, база з нержавіючої сталі, дріп тип класичний, 810-й, безорінговий.
База безстійка, для двох спіралей, але є можливість розмістити один величезний койл. Обдується намотування через 28 невеликих отворів, розташованих під кутом. Такі повітроводи називаються 3D-обдуванням, так як повітря обтікає койл з усіх боків, збільшуючи ефективну площу випаровування.
Стійки обдування спеціально займають вільний простір, не даючи повітрю "втекти" від спіралей, зменшуючи камеру випаровування та збільшуючи швидкість повітряного потоку. До камери випаровування повітря дістається двома каналами, спрямованим вниз, що зроблено щоб уникнути рідини залишити основу і зробити протікання. Регулювання затягування здійснюється поворотом бані.
Ванночка пристрою має середній розмір і має суміщені камери, щоб спіраль змочувалась рівномірно. Зважаючи на конструкцію обдування і великий дріптип, є можливість заправляти RDA не знімаючи купол, але в комплекті передбачений і сквонк-пін, з яким можна забути про заправку. Варто відзначити, що виконана з металу кришка упаковки стає підставкою для випарника, тому не варто поспішати викидати коробку.

Основні характеристики THC Tauren RDA:
Матеріал: нержавіюча сталь, мідь, латунь;
Діаметр: 24 мм;
Висота: 29 мм;
Підтримка сквонк модів;
Одна чи дві спіралі;
3D-обдування
Конектор: 510-й;
Виробник: THC

Комплектація:
1 x THC Tauren RDA
1 x Шестигранний ключ
1 x Алюмінієвий тубус із підставкою для дріпки
1 x Сквонк Пін (BF)
1 х Ремкомплект
Інструкція

Придбати Дріпку THC Tauren RDA (Original) можна в таких містах як: Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов'янськ, Бровари та в будь-якому іншому місті з відділеннями Нової Пошти. Відправлення здійснюється як за передоплатою так і післяплатою, докладніше ви можете ознайомитися в розділі доставка та оплата.

Вейп шоп Time2Vape здійснює доставку через: Нову Пошту та кур'єром по Одесі, також можливий самовивіз із магазину м.Одеса, вул.Єлисаветинська, 4.

Країна: Китай

Click to order