Close
Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

Дріпка Hellvape Dead Rabbit V2 RDA (Original)

Hellvape
850,00
грн.
Hellvape Dead Rabbit V2 RDA - дріп-атомайзер від компанії Hellvape, розроблений з відомим оглядачем Heaten. Фактично пристрій продовжує лінійку пристроїв Dead Rabbit, пропонуючи користувачем трохи більше варіативності у плані вільної затяжки, що реалізовано двома наборами отворів на топкепі, які можна додатково настроїти поворотом. При цьому дріпка не тільки не втратила своєї загальної харизми, але і придбала більше обсягу - фактично з урахуванням рідини на ваті у ванну входить близько 2 мл рідини. Конекторна частина виконана за стандартом 510, діаметр дріпки у посадковій частині становить 24 мм. У комплекті з дріпкою виробник передбачив постачання двох пінів - встановлений у дріпці послужить для роботи зі сквонк-модами, а в коробці постачання прикладено пін для роботи зі звичайними модами.
База для установки спіралей виконана за принципом першої ревізії пристрою - так, фактично користувачеві дані чотири Г-подібні стійки з наскрізними отворами в них. Така форма дозволяє легко підрівнювати хвости спіралей після установки. Обдув верхній, але також має особливість – за бажання можна використовувати як вузькі щілини для забору повітря, так і численні дрібні отвори. Подібне технічне рішення неспроможна не позначитися позитивно смакопередачі.

Основні характеристики Hellvape Dead Rabbit V2 RDA:
Матеріал: нержавіюча сталь;
Висота: 37.3 мм;
Діаметр: 24 мм;
Конектор: 510;
Обдув: верхній, бічний, регульований;
Кількість спіралей: 1 - 2;
Виробник: Hellvape

Комплектація:
1 х Hellvape Dead Rabbit V2 RDA (сквонк-пін встановлений)
1 х Запасний дріп тип 810
1 х Адаптер під дріп тип 510
1 х Стандартний пін
1 х Ремкомплект
Інструкція

Придбати Дріпку Hellvape Dead Rabbit V2 RDA (Original) можна в таких містах як: Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов'янськ, Бровари та в будь-якому іншому місті з відділеннями Нової Пошти. Відправлення здійснюється як за передоплатою так і післяплатою, докладніше ви можете ознайомитися в розділі доставка та оплата.

Вейп шоп Time2Vape здійснює доставку через: Нову Пошту та кур'єром по Одесі, також можливий самовивіз із магазину м.Одеса, вул.Єлисаветинська, 4.

Країна: Китай

Click to order
Total: 
Телефон
Email
Способи оплати
Коментар