Close
Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

Атомайзер Innokin Ares 2 D24 MTL RTA (Original)

Innokin
950,00
грн.
Атомайзер Innokin Ares 2 D24 MTL RTA - черговий проект китайської компанії та закордонних вейп-оглядачів Phil Busardo та Vapingreek. Загальний конструктив не сильно змінився - це той же односпіральний бак сигаретний з оригінальним варіативним обдуванням, великим обсягом резервуара і багатою комплектацією. Атомайзер Innokin Ares 2 D24 MTL RTA нагадує відразу кілька пристроїв з сегмента, такі як Siren, Hastur і Reload MTL. Бак повністю виготовлений з нержавіючої сталі, скляна колба, як і у багатьох аналогів. Діаметр бачка становить 24 мм, висота без 510 дріптипу 42.5 мм. Атомайзер Ares 2 MTL обладнаний захистом від дітей, тому заправити його просто так не вийде - необхідно вийняти дриптип, або злегка підняти його і тільки після цього зрушити кришку і залити 4 мл рідини. На вигляд рішення відверто незручне, але благо в комплекті є другий дриптип з нержавіючої сталі, завдяки якому рухати кришку можна без цих проблем. До речі, заправний отвір прикритий силіконовим клапаном, що перешкоджає протіканню атомайзера. Під куполом бака знаходиться невелика випарна камера, частину простору якої займають стійки, розраховані на встановлення однієї спіралі. Тут виконаний конструктив GTA систем - це означає, що дека піднята над основою бази, у зв'язку з чим ми отримуємо укорочений паропровід, разом зі сферичною обробкою, що дає істотне поліпшення смакопередачі. Повітря в атомайзері Ares 2 MTL надходить знизу через 5 каналів, що відрізняються діаметром: 0.8, 1, 1.2, 1.5 та 2 мм. Перекриваються вони кільцем регулювання з овальним віконцем, що дозволяє залишити як одне, і кілька відкритих отворів. Додатково на цьому кільці реалізований круглий виріз, що дає можливість точкового підстроювання повітрозабору. У самій базі між стояками розташувався жиклер, який теж обертається, змінюючи форму і розмір повітряного потоку, що йде безпосередньо на койл. У результаті ми можемо детально налаштувати обдув і отримати як справді тугу тягу, так і вільніше.

Основні характеристики атомайзера Innokin Ares 2 D24 MTL RTA:
Матеріал: нержавіюча сталь;
Висота: 42.5 мм (без дріп типу);
Діаметр: 24 мм;
Об'єм: 4 мл;
Кількість спіралей: 1;
Заправка: верхня;
Конектор: 510;
Виробник: Innokin

Комплектація:
1 х Атомайзер Innokin Ares 2 D24 MTL RTA
1 х Запасний дріп тип
1 х Запасна колба
1 х Бавовна
2 х Напередодні спіралі 1 Ом
1 х Кантал G26 1 метр
1 x Vape Band
1 х Ремкомплект
Інструкція

Придбати Атомайзер Innokin Ares 2 D24 MTL RTA (Original) можна в таких містах як: Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов'янськ, Бровари та в будь-якому іншому місті з відділеннями Нової Пошти. Відправлення здійснюється як за передоплатою так і післяплатою, докладніше ви можете ознайомитися в розділі доставка та оплата.

Вейп шоп Time2Vape здійснює доставку через: Нову Пошту та кур'єром по Одесі, також можливий самовивіз із магазину м.Одеса, вул.Єлисаветинська, 4.

Країна: Китай

Click to order
Total: 
Телефон
Email
Способи оплати
Коментар