Close
Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

Ароматизатор Xian Taima Chesterfield 5ml

Xian Taima
45,00
грн.
Ароматизатор Xian Taima Chesterfield (Тютюн)
Насичена, міцна і дуже ароматна пара забезпечує додавання всього кількох крапель концентрату Chesterfield китайської фабрики Xian Taima. Цей ароматизатор повторює смак справжніх цигарок однойменно марки, добре відомої у всьому світі. Спробуйте, як вдалося XT відтворити смакові властивості Chesterfield! Концентрація – від 1 до 3%.

Придбати Ароматизатор Xian Taima Chesterfield 5ml можна в таких містах як: Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов'янськ, Бровари та в будь-якому іншому місті з відділеннями Нової Пошти. Відправлення здійснюється як за передоплатою так і післяплатою, докладніше ви можете ознайомитися в розділі доставка та оплата.

Вейп шоп Time2Vape здійснює доставку через: Нову Пошту та кур'єром по Одесі, також можливий самовивіз із магазину м.Одеса, вул.Єлисаветинська, 4.

Смак: Тютюн

Країна: Китай

Click to order
Total: 
Телефон
Email
Способи оплати
Коментар