Close
Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

Ароматизатор TPA Black Currant 10ml

TPA
45,00
грн.
Ароматизатор TPA Black Currant (Чорна смородина)
Чорна смородина, в якій вдалося повністю передати терпкий смак чорної смородини з ніжною кислинкою. Аромат чорної смородини є абсолютно ідентичним знайомому багатьом вже з дитинства запаху свіжої ягоди. Можливо, саме тому він став таким улюбленим, пізнаваним і приваблює дедалі більше шанувальників. Терпкий смак ягід чорної смородини з ніжною кислинкою підійде для використання будь-якої пори року.
Пропорції TPA Black Currant для приготування рідини:
• Для одного смаку – 6-15%.
• Для кількох уподобань – 0.1-4%.

Придбати Ароматизатор TPA Black Currant 10ml можна в таких містах як: Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов'янськ, Бровари та в будь-якому іншому місті з відділеннями Нової Пошти. Відправлення здійснюється як за передоплатою так і післяплатою, докладніше ви можете ознайомитися в розділі доставка та оплата.

Вейп шоп Time2Vape здійснює доставку через: Нову Пошту та кур'єром по Одесі, також можливий самовивіз із магазину м.Одеса, вул.Єлисаветинська, 4.

Смак: Фрукти

Країна: США

Тип: Ароматизатор

Click to order
Total: 
Телефон
Email
Способи оплати
Коментар