Кнопки для зв'язку
Telegram
Viber
Phone

Ароматизатор TPA Sweetener 10ml

TPA
30,00
грн.
45,00
грн.
Ароматизатор TPA Sweetener (Sucralose) (Підсолоджувач)
Ваша рідина здається несолодкою? Додайте краплю підсолоджувача! З ним ви урізноманітнюєте звичні смаки і зробите свій день солодшим.
Сукралоза легко розчиняється у воді, має інтенсивний смак, стабільна за високих температур. Достатньо малої кількості, щоб зробити рідину солодкою. Її отримують із цукру, але сукралоза солодша у 600 разів.
Важливо: коли TPA Sweetener перебуває у холоді, рідина кристалізується. При нагріванні кристали зникнуть. Це нешкідливо для вас та для рідини. Колір добавки може бути прозорим або жовтуватим.
Пропорції TPA Sweetener для приготування рідини:
• З однією смаковою добавкою використовуйте: 0.1-2%.
• З кількома: 0.1-1%.

Придбати Ароматизатор TPA Sweetener 10ml можна в таких містах як: Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов'янськ, Бровари та в будь-якому іншому місті з відділеннями Нової Пошти. Відправлення здійснюється як за передоплатою так і післяплатою, докладніше ви можете ознайомитися в розділі доставка та оплата.

Вейп шоп Time2Vape здійснює доставку через: Нову Пошту та кур'єром по Одесі, також можливий самовивіз із магазину м.Одеса, вул.Єлисаветинська, 4.

Смак: Десерт

Країна: США

Тип: Ароматизатор

Click to order